Problem ze zbyt dużą wyobraźnią

Witam, mam problem ze zbyt dużą albo dobrą wyobraźnią ;/ Otóz nie chodzi o to, że potrafie super wyobrazic sobie cos i namalować czy coś ,ale gdy myślę o czymś np . Ciekawe jak to jest zobaczyć samolot na żywo - od razu odpala mi sie filmik jak wchodze do samolotu, jak go dotykam, jak czuje te fotele, jak wacham zapach jak skacze z radosci tam itp i czuje sie tak jakbym juz to przezyl ;/ To sie stalo niedawno ale nie umiem tak zyc, nic mnie nie ekscytuje, nawet nie podnieca bo moge to "przezyc"

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli te objawy zaburzają Pana codzienne funkcjonowanie, wskazana jest konsultacja u psychiatry.