Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze zbyt luźnym napletkiem

Witam, mam zbyt luźny napletek. Mianowicie skóra napletka nie pokrywa żołędzia w stanie spoczynku. Wygląda to tak jak bym był obrzezany. Żołądź nie jest wilgotny lecz suchy. Wydaje mi się iż mój napletek jest odpowiedniej długości i proporcjonalny. Jako dziecko i nastolatek nie miałem problemów, pamiętam iż wszystko było w porządku. Jestem mężczyzna po 20 coraz bardziej doskwiera mi dyskomfort fizyczny jak i psychiczny z powodu tego problemu.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Żołądź nie musi być wilgotny i nie powinna przeszkadzać jego suchość. 1/2 świata żyje z obrzezanym napletkiem i chwali to sobie. Jeśli napletek jest luźny to OK. Wszystko jest w najlepszym porządku wystarczy uwierzyć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy