Problem ze zbytm wczesnym wytryskiem

witam mam problem zbyt wczesnym wytryskiem i czytałem rożne fora i nic z tego nie wychodzi nie wiem jak mam się do tego zabrać bardzo bym prosił o jakieś cenne wskazówki poniewaz moja kobieta na tym cierpi , powiem tak próbowałem przedłużać ten stosunek po przez alkohol narkotyki a wiec tylko w ten sposób to wychodzi ale własnie przez to ze mam przed wczesny wytrysk uzależniłem się od tych dwóch rzeczy co mam robic

Dzień dobry!

Należy zgłosić się do seksuologa. Wytrysk przedwczesny skutecznie leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie, po wcześniejszym przeprowadzeniu badań diagnostycznych, postawieniu diagnozy i ocenie przyczyn trudności.

Pozdrawiam!