Problem ze złapaniem głębszego oddechu

Mam problem ze zlapaniem oddechu głębszego juz tak kiedyś miałam bralam leki na depresje i przeszło to znowu się powtarza po 3 lat czy to może udusić mnie?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywany przez Panią problem może mieć podłoże psychiczne. Problemy z oddychaniem mogą jednak wiązać się również ze schorzeniem układu oddechowego. Zalecam konsultację u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.