Problemy emocjonalne po dziwnych wydarzeniach w życiu

Szukam kogos od spraw parapsychologicznych.. w moim zyciu wydarzylo sie pare dziwnych rzeczy chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat,a najbardziej tego ze nie jestem szalona... z kim moge sie skontaktowac??

Witam. Nie jest Pani "szalona", ale co najwyżej doświadcza Pani objawów. Być może są to nawet objawy psychotyczne, ale to i tak objawy, które - głęboko w to wierzę - można rozumieć w modelu bio-psycho-społecznym i w tym modelu uczyć się z nimi postępować. Martwi mnie to, że szuka Pani kogoś, kto powie, że to nie są Pani objawy. Zachęcam raczej do konsultacji psychiatrycznej. Pozdrawiam

Witam,
To zależy o co chodzi. Z psychoterapeutą tęż można porozmawiać o wielu rzeczach, a może się nawet okazać, że nie musi to być ktoś, kto zajmuje się parapsychologią.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu