Problemy hormonalne po wycięciu raka tarczycy

Witam zacznę od tego może iż jestem po wycięciu raka tarczycy,czekając na dalsze leczenie jodem, nie radze sobie ze swoim życiem, nic mi się nie układa, przytyłam, czuje się nieatrakcyjna, kłócę się z partnerem tracę tę więź , nie jem 3 dni , nie wychodze z domu już, nie mam ochoty na internet, telewizje, myślę nad sensem swojego życia i coraz bardziej wydaje mi się że straciło ono sens, nie wspominając oczywiście jakie mam myśli w złym znaczeniu,mam przyjaciół wielu ale czuje się samotna pomocy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza