Problemy natury psychicznej po rozstaniu z dziewczyną

Nie da rady poszedłem dziś do szpitala aby dostać się do psychologa kazano mi iść do lekarza rodzinnego ten odmówił nawet nie pytając o powód nie mam nikogo wsparcia wśród rodziny ani znajomych zostałem sam z bylem i płaczem a nasila się to coraz bardziej .Zerwałem kontakt z byłą a z dnia na dzień jest coraz gorzej dziś znów do pracy nie poszedłem skupić się nie mogę wiec po co mam tam iść nawet próbowałem udawać że zapomniałem ale nie umiem miałem inne dziewczyny na żadnej mi tak nie zależało

Jeśli w szpitalu czy u lekarza pierwszego kontaktu nie znalazł Pan pomocy to nie znaczy, ze Pani jej nie znajdzie. Być może będzie Pan musiał szukać w gabinecie prywatnym. Warto jeszcze poszukać w mieście, w którym Pan mieszka miejsc, gdzie jest psycholog, który ma podpisaną umowę z NFZ jeśli nie ma być to gabinet prywatny.

Witam,
niestety w kwestii dostania się na terapię czasem potrzeba nieco czasu i cierpliwości, mimo to proszę się nie poddawać! Rozumiem oczywiście Pana sytuację i to, ze jest Pan w ciężkim stanie, proszę mimo wszystko postarać się zmobilizować resztki sił i dalej szukać pomocy, tak jak to robi Pan pisząc to zapytanie. W razie potrzeby może się Pan także kontaktować ze mną bezpośrednio, np. na maila. Pozdrawiam.