Problemy po uderzeniu w tył głowy

Uderzylam sie w tyl głowy W kant szafki (potylica i czubek glowy), po tym zdarzeniu mialam lekkie krótkotrwałe mdłości i po 2 godzinach pojawił się bol glowy, bez utraty przytomności. Poszłamtego samego dnia do lekarza pierwszego kontaktu, dał skierowanie na RTG. Nie ma pęknięcia czaszki. Glowa mnie pobolewa (raz bardziej i dłużej, raz krócej i lekko- różne kombinacje; nie tylko w miejscu uderzenia) i mam lekkie nudnosci. W tym czasie rozwinęło się przeziębienie i dostałam okresu (ale mdłości znikają po pierwszym dniu). Od lekarza dowiedziałam się, ze do tygodnia takie bóle mogą być i jak nie przejdzie to dopiero wtedy powinnam pójść na sor, bo moze byc to krwiak. Czy powinnam już udać się na sor czy czekać jeszcze kilka dni?

Szanowna Pani, może Pani poczekać zgodnie z zaleceniami lekarza rodzinnego. Pozdrawiam