Problemy po wyłyżeczkowaniu u 44-latki

Witam. Mam pytanie dotyczące problemów po wyłyżeczkowaniu otóż 9 dni temu miałam zabieg z powodu obfitych miesiączek. W pierwszym tygodniu miałam niewielkie plamienia sporadycznie występujące,jednak dzisiaj w dniu 9 zaczęłam krwawić i wygląda mi to na miesiączkę a jest to 29 dzień cyklu ,krwawienie jest mocne ale nie żeby było bardzo obfite. I moje zapytanie czy to są powikłania ,na co mam zwrócić uwagę dodam że mam niewielkie pobolewania brzucha tsk jak na miesiączkę. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, krwawienie najprawdopodobniej jest miesiączkowe, jeśli będzie się przedłużać to proszę wtedy udać się do ginekologa