Problemy po złamaniu kości przyśrodkowej bocznej

Dzień dobry.We wrzesniu złamałam kość przyśrodkową boczną i założono 3 druty K, oraz kość strzałkową - załozono blaszkę i 7 wkretów. Gips miałam 2 miesiące. Teraz uczęszczam na rehabilitację ale zgięcie stopy grzbietowe i podeszwowe jest niewielkie. Bezwładnie poruszając stopą daje wrażenie blokady i dalej nie chce sie ruszyć Lek. ortopeda, rehabilitanci mówią że ani druty ani blaszka ze śrubami nic nie blokują a ja nie mogę chodzić. Stopa nie zgina się, ćwiczenia są bardzo bolesne.Od 4 grudnia mam wirówkę, pole magnetyczne, laser a od 17 grudnia również ćwiczenia stopy na krzyżaku, na trampolinie, piłeczce, deskorolce, dmuchanej poduszce,sama w domu również ćwiczę chodząc na palcach(boli) i na pietach. Dziękuję za ew. radę co jeszcze?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę stosować się do ćwiczeń które zaleca rehabilitant. Po takiej rozległej operacji rehabilitacja niestety jest długotrwała oraz bardzo bolesna. Pozdrawiam.