Problemy psychologiczne i agresja wobec dzieci

Wiem ,że to straszne ,ale wpadam szał i szarpie swoje małe dzieci ,albo bije. Jedno ma ma prawie 3 latka ,a drugie roczek prawie.Strasznie się denerwuje i mam ochotę je wtedy rozszarpać. Dlaczego się tak dzieje? Mam straszną nerwicę mój mąż mówi. Najchętniej spakowałabym się w jedną torbę i uciekła od nich. Każdy dzień jest koszmarem macierzyństwa. Nie mam nawet spokoju w głowie ,te ich wrzaski .Może to jakaś choroba psychiczna

Dzień dobry,

Przez internet nikt nie może Pani diagnozować.
Natomiast jak najbardziej namawiam na poszukanie pomocy w swojej okolicy - proszę umówić się na konsultacje do psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia bądź skierowaniu do odpowiedniego specjalisty. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.