Problemy psychologiczne po poronieniu

Depresja ??? A moze cos innegp ...od kiedy poronilam a bylo to nie caly rok temu .... Przez jakies dwa miesiace dziennie snia mi sie dzieci ...dziecko ...ze ja jestem w ciazy , porod itp ...Gdy widze jakas kobiete w zaawansowanej ciazy jestem wciekla ...smutna . Kolezanki sa w ciazy tez nie moge sie z nimi spotykac bo jest mi z tym zle ... Bardzo mi jest ciezko po utracie swojego dziecka , staramy sie z narzeczonym abym znow zaszla w ciaze lecz bez skutku ... Czy powinnam sie zglosic psychologa

Dzień dobry,

Myślę, że to bardzo dobry pomysł - żeby skorzystać z osobistej POMOCY u psychologa czy psychoterapeuty.

Dzień dobry!

Bardzo mi przykro z powodu Pani straty.
Każdy, kto traci bliską osobę, traci ciążę, przeżywa żałobę. To bolesny, ale naturalny proces, który dotyczy wszystkich ludzi. Ważne, żeby w tym okresie mieć wsparcie bliskich. Często pomocny jest udział w grupach wsparcia tworzonych przez osoby o podobnym doświadczeniu, np. stowarzyszenia rodziców po stracie. Dobrym wsparciem może być także terapia psychologiczna.
Żałoba może, ale nie musi przerodzić się w depresję.

Pozdrawiam!