Problemy psychologiczne po rozstaniu z partnerem

co mam robić mam dola totalnego myśli i głosy partner parę lat temu okłamał mnie ja mam na dzień dzisiejszy długi przeszło 12 tyś co mam robić? drze me listy nić mi nie gada o tym ostatnio znalazłam w śmieciach taki list po co żyć ?a nie mam dokąd iść nie widzę sensu życia dla siebie!! proszę o pomoc !!!

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie podczas osobistej wizyty będzie w stanie zapropoonować Pani odpowiednią metodę / formę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witam,
list Pani jest na tyle niejasny,że proponuję zgłosić się z problemem do jakiejkolwiek placówki zdrowia psychicznego lub poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do psychologa.Tam,w spokoju przedstawi Pani swoją sytuację i uzyska należną pomoc.W razie potrzeby proszę napisać coś więcej.
Serdecznie pozdrawiam