Problemy psychologiczne u 25-letniej osoby

Witam mam takie pytanie co robic zeby miec mysli poniewaz ich nie mam i czuje sie dziwnie nie wiem jak funkcjonować do jakiego specjalisty powinnam sie udać?

Czy chodzi o tzw. odczuwaną "pustkę w głowie". Może to być objaw depresji, nadmiernego przemęczenia lub zmian organicznych. W takiej sytuacji proponuję zgłosić się do lekarza po skierowanie na TK głowy, aby sprawdzić czy nie ma jakiś poważnych zmian mózgowych lub udać się do poradni zdrowia psychicznego w celu zrobienia dokładnego wywiadu, określenia przyczyny takiego stanu i wprowadzenia leczenia.