Problemy sfery seksualnej w małżeństwie

Witam. Jestem w związku z moją żoną od 8 lat. Nawarstwiły się u nas problemy w swerze seksualnej ( moje zahamowania na początku związku, poczucie odrzucenia u żony). Sam podjąłem terapie, ale efekty tylko częściowe. Problem się nawarstwiał i teraz daje o sobie znać jeszcze bardziej ( spadek libido, nieregularne kontakty seksualne). Problem w tym, że obecnie nawet gdy staram się coś zmienić w tej dziedzinie napotykam na mur u żony. Sam też widze, że często odpuszczam w tej dziedzinie.

Witam. Pracować nad związkiem powinny dwie osoby, bo ich obojga problem dotyczy. Warto udać się do psychologa psychoterapeuty par, zrozumieć swoje potrzeby i oczekiwania w związku, budować związek na nowych zasadach. Poradzić się też seksuologa. Zróbcie sobie randkę z kolacją przy świecach, wyjedźcie sami na weekend, itd. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z psychoterapii pary / małżeńskiej, która raczej jest dostępna prywatnie niż na NFZ.