Problemy w komunikacji z mężem

Witam moj mąż od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje . Gdy przyjeżdżam do niego do pracy bez zapowiedzi to się denerwuje. Klamie nie chce zemną się kochać. Ja tak nie potrafię. Owszystko go muszę prosić,nawet o sex.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza