Problemy w relacjach z mężczyznami u 27-latki

Dlaczego faceci są tacy płytcy, zależy im tylko na jednym, nie potrafią się zaangażować, dać coś od siebie? Zaliczą kobietę i szukają kolejnej przygody, albo to ze mną jest coś nie tak, bo najpierw byłam molestowana jako dziecko, później uniknełam gwałtu, a teraz gdy próbuje coś budować na stałe facet okazuje się taki jak wszyscy, myślą tylko jedną częścią ciała

Niewątpliwie ma Pani za sobą trudne doświadczenia, które rodzą dylematy, "czy to faceci są nie tacy jak trzeba czy coś ze mną jest nie tak?". Ja powiedziałabym, że są mężczyźni i tacy i tacy (podobnie jak kobiety). Tak samo w Pani życiu, dokonuje Pani pewnie wyborów budujących, "dobrych" dla Pani, ale tez prowadzących na manowce (również jak wszyscy). Zachęcam przyjrzeniu się czy jest w tym jakaś reguła oraz jak może Pani budować swoje związki i co temu sprzyja. Temu posłuży Pani właśnie kontakt z psychoterapeutą. Powodzenia w działaniach :-)