Problemy w zorganizowaniu swojego życia

31 lat. Nie potrafię sobie życia zorganizować. Każdy dzień zmarnowany na nicnierobieniu. Nie pracuje. Nie mam żadnych umiejętności, pasji i nie potrafię sobie życia zorganizować. Psycholog mi mówi, że każda czynność może mi się przydać do pracy. Tylko nie może mi przez głowę przejść co bym miała robić. Siedzę i myślę i mam okropne nerwy. Ja takie życie prowadziłam nie potrafię go teraz zmienić w jednym momencie. A w głowie mam wielką presję, że muszę zmienić swoją codzienność.

Cóż mogę Pani doradzić. Spróbuję tak pokrótce. Przede wszystkim brak pracy powoduje znużenie, zasiedzenie. Trzeba coś znaleźć - chodź wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Proszę spróbować nawet drobnej pracy dorywczej.

Brak pasji? Dlaczego? Nie ma Pani kompletnie żadnych zainteresowań? Trzeba po prostu poszukać ;-) Poszukać inspiracji, osób które coś wykonują. Zaproponuję proste ćwiczenie - proszę wziąć kartkę i długopis do ręki. Proszę na jednej stronie wypisać swoje mocne i słabe strony a na drugiej zwoje zainteresowania. Proszę wysłać do mnie to na e-mail i spróbujemy razem poradzić sobie z tym problemem.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu