Problemy wychowawcze z 10-latkiem

witam mam syna 10 lat mam problem prosze powiedziec co mogę zdobic moze do jakiejs poradni sie udać ? Nigdy nie było problemu a od IX syn nic nie sługa rodziców nauczycieli ani szkolna pani psycholog widzi ze uwagi po moim synu "spływają nic sobie z niczego nie robi ,psoci sie dziewczynkom, zaczął kłamać i oszukiwać Zadne "kary" typu zakaz komputera czy ulubionej piłki noznej nie pomaga. zastanawiam sie czy moze ktoś go nie znębi w szkole a tak sie broni. Gdzie mam sie zgłosić o pomoc dla syna

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę / ośrodek, który zajmuje się psychoterapią rodzinną (systemową).
Przeważnie taka forma pomocy dostępna jest prywatnie, niż na NFZ.

Dzień dobry!

Np. do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej lub innej poradni dla dzieci i młodzieży lub poradni rodzinnej w Państwa okolicy. O bazę teleadresową takich miejsc można poprosić np. pedagoga szkolnego.

Pozdrawiam!

Szkoda, że nie napisała Pani, co sądzi syn o szkole i uwagach nauczycieli. Może tego potrzebuje? tzn. wysłuchania jego zdania, zaczyna wchodzić w czas dorastania, może być trudno rodzicom ;-)

Pozdrawiam