Problemy z arytmią u 28-latka

Witam wszystkich bardzo. Mam ogromny problem z ktorym nie moga sobie poradzic nawet lekarze.Mam 28 lat i w wieku 18 blat wykryto u mnie arytmie. jestem po dwoch zabiegach ablacji i jest duzo lepiej ale od ostatniego zabiegu (4 lata temu) mam mocniejsze uderzenia serca czesto podczas stresu albo wysilku( oraz czesto bez powodu) dostaje takie mocne uderzenie serca po czym sie baaardzo zle czuje. Czuje jak bol w gardle od tego bicia serca, glowa mnie boli i w czesci potylicznej glowy jak bym mial bardzo wysokie cisnienie, mam ochote glowe rozbic o sciane, doslownie. Od 4 lat chodze do lekarzy zaden nie jest w stanie stwierdzic co mi dolego mowiac ze serce mam zdrowe po ostatniej ablacji. Zaczalem sam probowac szukac problemu i kupilem sobie ECG. Udalo mi sie podczas tego zlego samopoczucia zarejestrowac dodatkowe skurcze serca( lekarz powiedzial ze to przez niedobor magnezu) Czy jest ktos kto moglby przeczytac moj zapis ECG i mnie chociaz troche nakierowac ? Prosze o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się kardiologiem w ośrodku akademickim. Może być wskazane wykonanie Badania EKG metoda Holtera.