Problemy z cięciem się i samoakceptacją

Witam,mam problem z cięciem. Od roku tego nie robilam,a dzisiaj to okazało sie silniejsze. Wyładowałam ie na ręce,która wyglada tragicznie. Nie chciałam tego,ale nie potrafiłam się powstrzymac. Od pewnego czasu moje życie się skomplikowało i nie wiedziałam co robić i się wyżyłam. A tym incydencie wie tylko mój chłopak. Mojej mamy niestety nie ma w Polsce,ojciec ma mnie gdzieś. Nie jest mi łatwo i nie wiem co dlej robić,by tego znowu nie zrobić,bo nie chcę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.