Problemy z czuciem połowy pośladka i odbytu

Witam, mam problemy z czuciem połowy pośladka i odbytu. Przed operacją w grudniu 2012 staraciłam czucie w połowie pośladka krocza, odbytu, nogi.. czucie wróciło ale niestety odbyt nie puścił. Jak oddaję stolec czuję go tylko po lewej stronie jest cieńszy niż normalny nie ma krwi .. pobolewa mnie tak jakby mięśnie brzucha po stronie prawej często tez mam dyskomfort w odbycie tylko podczas chodzenia. Czy to juz tak zostanie.. czy mam iść zbadać odbyt

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, można się udać na kontrolną wizytę do Poradni Proktologicznej. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Wskazana byłaby konsultacja u chirurga lub proktologa. Po zbadaniu Pani zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam