Problemy z emocjami po rozstaniu

Witam, Dokładnie rok temu zostawiła mnie dziewczyna po 4 latach związku twierdząc że byłem zbyt zazdrosny. Minął rok a ja nie mogę się pozbierać po tym wszystkim nie wychodzę do ludzi naduzywam czasami alkoholu niszcze swoje kontakty z ludźmi nikomu nie potrafię zaufać. Gdzie mogę się udać czy wizyta u psychologa bądź psychiatry jest na fundusz? Ponieważ nie stać mnie na takie ceny jak znalazłem w internecie

Dzień dobry,

Tak, w ramach NFZ może Pan podjąć leczenie zarówno psychoterapeutyczne, jak i psychiatryczne. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Bardzo dobrze, że zdecydował się Pan na szukanie pomocy specjalisty. To naprawdę dobry krok. Psychiatrzy i psychologowie/psychoterapeuci przyjmują w poradniach zdrowia psychicznego w ramach NFZ oraz w poradniach leczenia uzależnień - specjaliści terapii uzależnień (często to odrębne jednostki). Warto wybrać placówkę i specjalistę do których ma Pan największe zaufanie.

Pozdrawiam.