Problemy z erekcją przy krótkim wędzidełku

Mam 23 lata i nigdy nie współżyłem poza pieszczotami oralnymi. Wydaje mi się, że mam problem z krótkim wędzidełkiem. Moje pytanie tyczy się jednak, czy krótkie wędzidełko, masturbacja (duża ilość) i ewentualnie oglądanie kiedyś filmow pornograficznych może powodować problem z erekcją (krótkotrwały wzwód oraz problem z pełnym wzwodem)? I jak ewentualnie temu zaradzić w szybkim tempie, ponieważ młodość szybko przemija Dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry,

Przede wszystkim powinien Pan udać się do urologa, który przeprowadzi badanie fizykalne i stwierdzi czy taka wada anatomiczna u Pana rzeczywiscie występuje.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty