Problemy z erekcją spowodowane stresem u 39-latka

mam 39 latek mam partnerke ktora kocham moj problem polega na tym ze mam tez duzo stresu czy to moze byc spowodowane ze mi penis nie staje pozatym probowalem jakos sobie pomoz ale z wszytskiego byly nici penis nie stanol jest mieki jak guma nie ma tak jakby dokrwienia nie wiem co zrobic prosze o pomoc

Dzień dobry!

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą mieć charakter zdrowotny, medyczny - np. w związku z miażdżycą, cukrzycą, nadciśnieniem, zaburzeniami hormonalnymi itp. Czy Pan pali papierosy? Jaki prowadzi tryb życia? Jaka jest dieta, waga? Czy choruje Pan na jakiekolwiek choroby i/ lub przyjmuje leki? Dominować mogą również przyczyny psychologiczne - np. obawy, lęk, kompleksy, trudności w relacji z partnerką czy złe doświadczenia we wcześniejszym współżyciu. Przewlekły stres wiąże się z obydwoma tymi czynnikami - wpływa zarówno na nastrój, psychikę, jak i fizyczną kondycję organizmu. Proszę udać się do lekarza seksuologa i wykonać badania diagnozujące przyczynę zaburzeń erekcji. Istnieją możliwości skutecznego leczenia.

Pozdrawiam!