Problemy z karmieniem u 5-tygodniowej córki

Jestem mama5tyg. noworodka.Od 3 tyg.zycia moja corka jest bardzo niespokojna,szczegolnie po karmieniu.Zwroce uwage na fact,ze nie chce ssac z piersi dlatego odciagam mleko I karmie ja butelka, zjada ok800 ml mleka na dobe w tym ok200 ml pokarmu sztucznego poniewaz czasami musze ja dokarmiac.Jednorazowo zjada ok120 jest karmiona co3,4 godziny.Po kazdym jedzeniu jest niespokojna, nie moze zasnac,wije sie,jeczy nawet we snie.Od3tyg wyelim.z mojej diety produkty mleczne.Ma delikatna wysyke na buzi.

Małgorzata Panek

Bez zbadania dziecka nie można określić przyczyny. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
pozdrawiam