Problemy z kompulsywnym objadaniem się u 35-latki

witam mam 35 lat jestem kobietą mam problem z kompulsywnym objadaniem się jest mi bardzo ciężko ukrywac mój problem przed bliskimi nie wiem gdzie szukac pomocy pochodze z Gdańska ........to bardzo smutne....

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (wg miejscowości) bądź proszę udać się do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego.