Problemy z koncentracją a przemęczenie

Witam mam pytanie ciągle jestem przemeczony i ciężko mi sie skupić utrzymuje sie to cały dzień i mam problemy z zasypianiem co mogło spowodować taki stan nieraz też niewyraźnie widze i głowa mnie boli do jakiego lekaża mam sie zwrucić czy to coś poważnego ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności warto zgłosić się do lekarza rodzinnego oraz wykonać zestaw podstawowych badań.