Problemy z koncentracją i dłuższe myślenie

Od kilku miesiecy mam problemy z koncentracją, trudno jest mi sie skupić, a także z myśleniem, tj. wczenśniej szybko rozwiązywałam krzyżówki, teraz proste dzialania matematyczne wymagają dłuższej chwili zastanowienia. Coraz częściej miewam także bóle głowy. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Prosze o poradę.

Może to być zmęczenie, mało snu, należy zrobić podstawowe badania tak jak morfologia krwi, poziom żelaza ewentualnie poziom hormonów tarczycy, pozdrawiam