Problemy z koncentracją i niewyspanie u 18-latka

Mam 18 lat, od ponad 6 lat mam problemy z koncentracją, pamięcią, jestem wiecznie niewyspany. Problemy zaczęły się bodajże w 5 klasie podstawówki, kiedy to ćwiczyliśmy stanie na rękach. Nie pamiętam dokładnie co się wtedy jeszcze wydarzyło, ale w tamtym okresie moje zdolności znacznie się pogorszyły, ucierpiałem na zdrowiu, straciłem zdolność podzielnej uwagi, a zdolność dedukcji niesamowicie ucierpiała, byłem u wielu lekarzy, którzy nie byli w stanie pomóc, alergolodzy, laryngolodzy i inni.....

Brak związku z opisywanym zdarzeniem objawów podawanych przez Pan.

Pozdrawiam

A może warto udać się do psychologa ( testy oceny możliwości intelektualnych), psychiatry?

Pozdrawiam