Problemy z koncentracją i pamięcią a dopalacze w przeszłości

Witam, mam od dłuższego czasu problem z koncentracją i pamięcią. Prawdopodobnie spowodowane to jest tym że podpalałem dopalacze. nie uzależniły mnie, nie zostałem prze nie jakoś bardzo wciągnięty, tylko po prostu byłem młody i można powiedzieć że nie wiedziałem jakie są skutki. Proszę o odpowiedź. Dopiero teraz po jakiś 2 latach zacząłem robić coś w tym kierunku.

Zaburzenia pamięci i koncentracji mogą świadczyć zarówno o przemęczeniu, braku snu, nadmiernej ilości stresu, depresji, jak i zmianach organicznych itp. Zachęcam do konsultacji psychologicznej. Diagnostyka pozwoli przedsięwziąć odpowiednie kroki.