Problemy z koncentracją i pamięcią u 43-latki

Witam mam 43 lat, od pewnego czasu nie wiem co się zemną dzieje, mam problemy z koncentracją,nie pamiętam najprostszych rzeczy ,gdzie co położyłam kilka razy sprawdzam czy na pewno coś zrobiłam.Czasami czuję jakbym miała gar na głowie.Dodam że nie pracuję zajmuję się domem.mam też objawy nerwicy lękowej .Proszę o pomoc. Gosia.

Witam

Proszę udać się do lekarza i do psychologa. Najpierw potrzebna jest diagnoza, która wskaże, co odpowiada za Pani trudności. Następnie otrzyma Pani informacje, jaka pomoc będzie dla Pani odpowiednia. Jeśli dostrzega Pani u siebie również objawy nerwicy lękowej, możliwe, że są one powiązane również z wcześniej wymienionymi trudnościami. Wskazana jest praca z psychologiem, dzięki której łatwiej będzie Pani poradzić sobie z odczuwanym napięciem i z innymi dolegliwościami.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

neurolog, neuropycholog i terapeuta....to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza