Problemy z koncentracją przy długotrwałym stresie

Witam.Od paru miesięcy zmagam się z długotrwałym stresem.Coraz gorzej idzie mi w szkole,więcej obowiązków,nigdzie nie wychodzę,nic mnie nie cieszy,wszystko mi się nudzi,mam uczucie że czas coraz szybciej leci,nie potrafię się skupić,budzę się zmęczony i nie potrafię się niczym cieszyć i na niczym skupić.Strasznie się pocę.Potrafię przepocić koszulkę bez jakiegokolwiek wysiłku.Mam bardzo wolny metabloizm .Łykam witaminy.Byłem ostatnio na podstawowych badaniach lekarskich i wszystko w normie.

Mgr Nina Szalas

Niepokojące są objawy, które Pan opisuje. Mogłyby one wskazywać w kierunku zaburzeń nastroju. Jeśli to dla męczące i przeszkadzające w życiu warto byłoby udać się na konsultację do psychologa i pełną diagnozę.

Dzień dobry,

Jeżeli lekarz wykluczył podłoże somatyczne Pana trudności, to proszę skorzystać z osobistej konsultacji /ew.leczenia/ u psychologa/psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej lub prywatnie.