Problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i mroczki przed oczami

Witam. Mam 41 lat.I żyje w ciągłym ruchu.Od jakiegoś czasu mam problemy z koncentracją ,zapamiętaniem większej ilości wiedzy .Czasami chcę coś powiedzieć i brakuje mi słowa na prostą rzecz(nazwania też rzeczy).Od 3 dni mam ciśnienie ok 120/58-62,a normalnie zawsze miałam 130/80.Tętno różnie czasami 60 albo większe.Wczoraj pokazały się mroczki przed oczami ,ból głowy i czułam się jakbym miała zemdleć(miękkie bogi).Może mi coś Państwo poradzi ,bo zaczynam się martwić. Pozdrawiam 41 latka.

Witam. Opisuje pani tylko objawy, a to za mało, aby móc postawić jakąkolwiek diagnozę.Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego i zrobić podstawowe badania, on zdecyduje co zrobić dalej. Pozdrawiam