Problemy z koncentracją, zawroty głowy i osłabienie po paleniu marihuany

mam pytanie w tamtym tygodniu zapalilam dzojta pierwszy raz faze mialam 5godzin i po 5 dniach od wypalenia zaczelam sie zle czuc brak koncentracji pieka oczy jestem oslabiona zawroty glowy problem z przelykaniem brak koncentracjii czy to jest mozliwe zeby miec takie objawy pomozcie justyna
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane przez Ciebie objawy są charakterystyczne dla zespołu abstynencyjnego po odstawieniu marihuany przy jej dłuższym stosowaniu. Zwykle przy paleniu okazjonalnym objawy odstawienia są mniej zauważalne, gdyż organizm odtruwa się powoli. Nie oznacza to jednak iż w twoim przypadku nie mogły one wystąpić. Gdyby objawy nie ustępowały zgłoś się do swojego lekarza rodzinnego.

Mgr Robert Trzop Psycholog, Zabrze

Możliwe, każdy organizm reaguje inaczej, poza tym do narkotyków często dodawane są inne niebezpieczne "dodatki", które mają np. wzmacniać działanie, a mogą dawać takie nieprzewidywalne reakcje. proszę uważać!!