Problemy z miesiączką a stresujący tryb życis

Mam 44 lata ostatnio mam problemy z okresem . albo dostaje co trzy tygodnie albo tak jak teraz trwa 9 dzień.Czy przyczyną może być w nerwowym trybie życia.podkreślam że leczę się na nerwice lękową.

Witam, stres może wpływać na zmiany w cyklu miesiączkowym. Jednak proponuję skonsultować się z ginekologiem, profilaktycznie, aby zbadał Panią - na pewno nie zaszkodzi.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza