Problemy z nadgarstkiem po kontuzji

Witam mam 20 lat, od 3 lat po pewnym epizodzie mianowicie rąbania drewna rębakiem, rozluzował mi się chyba nadgarstek. Mianowicie, jest to bezbolesne , przy rotacji do wewnątrz całej dłoni strzela mi w nadgarstku bezboleśnie co to może być?.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Odgłosy wydobywające się ze stawów podczas ruchów są zazwyczaj spowodowane poruszaniem się kości, ścięgien, więzadeł i innych struktur w obrębie stawu. Jeśli staw jest niebolesny, nieobrzęknięty i nie zauważył Pan innych objawów to nie należy się niepokoić.