Problemy z nastrojem po zażywaniu metamfetaminy

Witam. 9 lat temu ok roku brałam metamfetaminęOd tamtej pory mam problemy z nastrojemWcześniej byłam pogodną, uśmiechniętą osobą pełną radości a od kilku lat raczej depresyjnąOd 4 lat leczę sie psychiatrycznie depralin 20mgprzez 3 lata,obecnie od roku jestem w terapii i biorę Fluoxetynę60mg( bulimia i PTSD)Czy branie tyle lat temu narkotyku może mieć aż takie skutki? Leki pomagają na napęd,jestem już w stanie pracowaćale nastrój nadal jest depresyjnyMam też za sobą psLekarz nie wie narkotykami.

Lekarz powinien wiedzieć o używanych w przeszłości środkach uzależniających. Terapia nie będzie skuteczna jeżeli zataja Pani tak ważną informację o sobie. Przyjmowanie amfetaminy może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne, czego właśnie Pani doświadcza.