Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z nastrojem po zażywaniu metamfetaminy

Witam. 9 lat temu ok roku brałam metamfetaminęOd tamtej pory mam problemy z nastrojemWcześniej byłam pogodną, uśmiechniętą osobą pełną radości a od kilku lat raczej depresyjnąOd 4 lat leczę sie psychiatrycznie depralin 20mgprzez 3 lata,obecnie od roku jestem w terapii i biorę Fluoxetynę60mg( bulimia i PTSD)Czy branie tyle lat temu narkotyku może mieć aż takie skutki? Leki pomagają na napęd,jestem już w stanie pracowaćale nastrój nadal jest depresyjnyMam też za sobą psLekarz nie wie narkotykami.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Lekarz powinien wiedzieć o używanych w przeszłości środkach uzależniających. Terapia nie będzie skuteczna jeżeli zataja Pani tak ważną informację o sobie. Przyjmowanie amfetaminy może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne, czego właśnie Pani doświadcza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy