Problemy z nauką od dwóch lat

Od 2 lat mam problemy z nauką -poświęcam na nią cały swój wolny czas- a co za tym idzie całe swoje życie.Jeśli się nie nauczę nie idę do szkoły ponieważ jestem załamana faktem, że zmarnowałam tyle czasu a nic się nie nauczyłam.Potrafię pisać słówko z języka 120 razy a i tak go nie zapamiętuje-inni uczą się go w minutę .Brałam już antydepresanty i leki na polepszenie pracy mózgu,ale pomogło to tylko chwilowo.Jak sobie pomóc niszczę sobie zdrowie i życie.Potrafię się okaleczać z tego powodu.Pomocy

Witaj,

Okaleczanie, poważne problemy z koncentracją i pamięcią – to poważne problemy. Nie musisz jednak zostawać z nimi sama. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą – szkoda tracić jak sama napisałaś cały wolny czas na bezskuteczne siedzenie nad książkami.
Tutaj znajdziesz informacje, jak wybrać odpowiednią osobę:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/29/76/

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska

Warto udać się do neurologa, poprosić o skierowanie na EEG mózgu, następnie neurolog na podstawie otrzymanego wyniku zadecyduje o dalszym leczeniu, skuteczna w poprawie procesów poznawczych (koncentracji i uwagi ) jest terapia EEG Biofeedback. W przypadku okaleczenia proszę o kontakt z psychiatrą.

Dzień dobry,

uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do lekarza psychiatry w PZP, który spokojnie porozmawia z Panią i zaleci stosowne leczenie. Poza farmakoterapią lekarz powinien skierować Panią także na konsultację do psychologa, psychoterapeuty.

Pozdrawiam,
Kamila Stasik