Problemy z odcinkiem kręgosłupa szyjnego
Witam serdecznie. Od kilku lat mam problemy z odcinkiem kręgosłupa szyjnego. Bóle są tego typu, że mam potężne mrowienie gdy boli mnie ta szyja promieniuje mi to na bark i jest straszliwie nie wygodny ten ból. Miałem różnego typu zdjęcia jak rezonans odcinka szyjnego; rtg i kręgosłup szyjny mam jak najbardziej w porządku. Nie wiem gdzie i jak mogę się leczyć. Pół roku temu skończyłem wizyty u ortopedy miałem trzy zastrzyki odblokowujące i nic to nie dwóch róznych specjalistów mnie badało i też..

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Joanna Pilarczyk Fizjoterapia
60 poziom zaufania
Opisane przez Pana objawy mogłyby wskazywać na problem dyskopatii szyjnej lub zaburzeń w obrębie splotu nerwowego. Może wynikać z pozycji w jakiej spędza Pan czas/ pracuje lub napięcia mięśniowego. Sugeruję wizytę u neurologa lub fizjoterapeuty który będzie w stanie ocenić z jakich struktur dokładnie pochodzi problem i zaproponuje leczenie (techniki fizjoterapeutyczne + ćwiczenia do samodzielnego wykonania)