Problemy z oddawaniem moczu po plastyce pochwy

Jestem 2 tygodnie po operacji ginekologicznej(plastyka przednia i tylna pochwy),po zdjeciu cewnika nie mialam problemu z sikaniem wiec wypisano mnie do domu. Po kilku dniach w domu mam problemy rano z sikaniem. Chce mi sie a nie moge. Musze wieloma metodami probowac aby cokolwiek poleciało. Ale to nie jest tak ja zwykle bylo rano. I mam wrażenie że mam pełny pęcherz. Nie chciałabym ponownie trafic na oddział szpitalny i mieć podlączony cewnik. Bo nie jest to przyjemne, jak dla mnie.

Małgorzata Panek

Lekarz musi zbadać okolicę operowaną. Proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.