Problemy z oddychaniem i duszności a nerwica

witam mam problemy z oddychaniem wrazenie takie ze zaraz bsie udusze i musze caly czas kontrolować oddech mam wrazenie ze brakuje mi tchu i ze jestem niedotleniona i caly czas czujesie przez to zmeczona psychiatra powiedział ze to nerwica i przepisal escilatrium i biore tydzień i nie pomagają na razie na ten oddech

Witam,
Właśnie ta kontrola powoduje zakłócenia,bo przecież oddech,podobnie jak inne procesy organizmu nie potrzebują jej od Ciebie i płuca świetnie sobie poradzą same.Można zapisać się do jakiegoś terapeuty i popracować nad takim "wtrącaniem się w cudze sprawy".