Problemy z oddychaniem i ucisk klatki piersiowej a nerwica

Witam czy to mogą byc objawy nerwicy? Problem mam zeby wziąć głęboki wdech, uczucie jakby mi cos ściskało klatkę piersiowa dodatkowo przy tym uczucie jakbym miała zemdleć,drżenie ciała rak, czasami czuje ze drętwieją mi ręce od łokci po dłonie, co jakiś czas czuje jakby cos zadrżało lub potrzeslo sie w środku w klatce piersiowej lub tak poniżej mostka nad brzuchem za chwile czuje sie spanikowana zdenerwowana ,czy to moze byc nerwica ? Prazie momozcie miBocały czas sie w siebie wsłuchuje

Witam,
Przytoczone objawy mogą być objawami nerwicy. Jednak, aby była możliwa dokładna diagnoza i wykluczenie innych przyczyn zachęcam do kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie,