Problemy z oddychaniem przy nerwicy lękowej

Witam,lecze sie na nerwice lekowa.Moje objawy to przede wszystkim zachwiania rownowagi,ale od paru miesiecy meczy mnie problemy z oddechem-niemozliwosc zlapania glebokiego wdechu.Mialam badania u specjalisty.przeswietlenie pluc i spirometrie-wyszlo w porzadku,jedynie lekarz stwierdzil ze mam za duzo tlenu.O czym to moze swiadczyc? Miewam tez bole kregoslupa na srodku i przewaznie prawej lopatki,ramienia.Czy problem z oddechem moze byc zwiazany tez z tym czy raczej wszystko wskazuje na nerwice?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza