Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i ból brzucha

Michał 18 lat Od wczoraj wieczora mam problem z oddychaniem , czuję że oddycha mi się ciężej ,do tego co jakiś czas lekkie zawroty głowy i ból brzucha,do tego wczoraj mialem wielką trudność z zaśnięciem,jak tylko zasypiałem to się budziłem ,tak 3 razy i dopiero się udało zasnąć.Od dłuższego czasu trzesą mi się lekko ręce,nie zawsze ,ale zdarza się. Warto wspomnieć że strasznie się boje ,na pewno wybiore się do lekarza,ale już teraz się boje,obawiam. Jeśli chodzi o nałogi to tylko papierosy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Myslę że wizyty u lekarza nie trzeba się bać- łagodnymi środkami powinien sobie z Pana dolegliwościami poradzić