Problemy z opanowaniem nerwów

Mam pewniem problem z nerwami, od długiego czasu(lata)mam straszne nerwy , denedrwuję sie z byle czego , byle co mnie wyprowadza z równowagi . Zauwazyłam ze teraz zrobiło sie to nie do opanowania . Nie potrafie z tym walczyć , nie potrafię uspokoic nerwów , czasami robi mi sie słabo , ściska mnie w środku . Nie wiem co mam wtedy z soba zrobic nawet papierosy nie pomagają sie uspokoić. Płaczę czasami z nerwów .Jestem bardziej zazdrosna. Co z tym zrobic..

Witam panią.

Proszę poszukać specjalisty- psychologa lub terapeuty zajmującego się radzeniem sobie w stresie oraz terapią nerwic w swojej okolicy lub umówić się na terapię on -line w sieci, ponieważ jest tu potrzebna wizyta w której osobiście pani uczestniczy i terapeuta panią widzi. Pani problem może być złożony a to wymaga wizyt u specjalisty.
Pozdrawiam

Witam,

zachęcam Panią do psychoterapii, gdzie będzie mogła Pani spokojnie porozmawiać o swoich trudnościach, nauczy się Pani odreagowywać złość i ją wyrażać.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,
z tego, co rozumiem trudność sprawia Pani bezradność, która pojawia się,gdy nie może Pani poradzić sobie z emocjami. Jest to temat na psychoterapię długoterminową. Będzie Pani mogła zrozumieć, co się właściwie dzieje w Pani sferze emocjonalnej i skądtakie częste rozdrażnienie.