Problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu

Mam 29 lat. Od półtora miesiąca jestem z dziewczyną i gdy dochodzi do stosunku, nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu. Gdy byłem z pierwszą partnerką kilka lat wczesńej, nie miałem takiego problemu, nawet gdy byłem sam też nie miałem takiego problemu podczas masturbacji. Masturbowałem się dość regularnie, nawet codziennie. Także podczas oglądania filmów porno czułem jak penis twardnieje, teraz tego nie odczuwam.Jeszcze kilka dni przed pierwszą randką było wszystko OK. Problem zaczął się, gdy zaczęliśmy się spotykać. Z penisa wydziela się jakiś śluz, gdy dochodzi do podniecenia. Przed obecną partnerką miałem dość długą przerwę, pozostała tylko masturbacja. Wspomnę też, że nie jesteśmy z tej samej miejscowości i spotykamy się tylko kilka razy w miesiącu. Żadnych chorób nie przechodziłem, więc nie wiem co się dzieje?! Proszę o poradę, bo bardzo mi na partnerce zależy i nie chcę jej zawieść. Proszę również o podpowiedź, czy i z jakim lekarzem się skontaktować oraz czy i jakie środki farmakologiczne stosować? Za wszystkie wskazówki dziękuję!
29 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

choć Pana problem wygląda tak, jakby jego przyczyną był stres i długotrwała masturbacja, może się Pan udać na badanie do urologa. Wykluczy on ewentualne przyczyny chorobowe Pana dolegliwości. Śluz wydzielający się z członka w chwili podniecenia, to najprawdopobniej wydzielina prostaty, przygotowująca drogę plemnikom, dlatego nie należy się nią raczej przejmować. Przed zastosowaniem jakichkolwiek leków stosowanych w terapii zaburzeń potencji, należy skonsultować się z lekarzem - jest sporo przeciwskazań do ich stosowania, zwłaszcza u pacjentów obciążonych kardiologicznie.