Problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu u 27-latka

Witam, mam 27 lat, jeszcze nie podjąłem pełnego współżycia (poza seksem oralnym), ponieważ mam problem z osiągnięciem erekcji. Chodzę do psychologa, ale po 5 miesiącach wciąż nie widać poprawy. Erekcja się pojawia w różnych sytuacjach (np. podczas snu, po przebudzeniu), ale w sytuacji intymnej z dziewczyną już nie. Podczas masturbacji mogę osiągnąć erekcję, ale dopiero po chwili stymulowania ręką. Boję się, że zostanie mi tak do końca życia. Czy da się to wyleczyć?

Szanowny Panie,

najlepiej skonsultować się z kimś o specjalizacji z seksuologii i ew. z lekarzem psychiatrą celem dobrania wspomagających leków, jeśli będą potrzebne. Terapia jest długim procesem i może się złożyć, że pomoże dopiero za następnych kilka miesięcy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org