Problemy z pamięcią i koncentracją oraz zaburzenia widzenia

Witam Mój problem polega na przebłyskach , które mi towarzyszą na co dzień. Nasilają się są bardzo męczące , mam problem z pamięcią i koncentracją , i z słuchaniem innych . kiedys sie zalamalam i myslalam ze to sie tyczy choroby psychicznej ale na szczescie tak nie jest. Wzrok mam ogolnie dobry ale jednak nie widze dobrze pod kontem kontrastu i nie raz widze podwojnie... czasem mam bole w okolicach serca oraz posiadam tez nerwice. nie wiem co jest grane...

Proszę udać się do neurologa, opisać wszystkie objawy, warto dokładnie sprawdzić co się dzieje. Dodatkowo ważne aby kontrolowała Pani nerwicę, więc proszę udać się do psychologa, który pomoże uporać się z problemem

Dzień dobry. Zalecam w pierwszej kolejności udać się do neurologa aby sprawdzić czy nie ma fizjologicznych przyczyn pani problemów, jeżeli okaże się, że nie proszę się skontaktować z lekarzem psychiatrą i dokładnie opisać mu swoje objawy. Psychiatra może zapisać leki może również zalecić psychoterapię jeżeli rzeczywiście stwierdzi występowanie nerwicy. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

W przypadku takich dolegliwości stawianie diagnozy przez internet może być bardzo szkodliwe. Proszę udac się do neurologa i ewentualnie do lekarza psychiatry, którzy zlecą przeprowadzenie odpowiednich badań i pokierują dalszym leczeniem.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska