Problemy z pamięcią po padaczce pourazowej

Witam. kiedyś miałem padaczke po urazową, a na dzień dzisiejszy nie pamiętam wczorajszego dnia. UPRZEJMIE PROSZĘ O LOGICZNE WYJAŚNIENIE,

Podał Pan zbyt mało danych by udzielić logicznego wyjaśnienia. Napady padaczki mogą przybierać różne formy, m.in. mogą być nimi stany zaburzeń świadomości, które pokryte są całkowitą bądź częściową niepamięcią. Możliwe jest też inne wyjaśnienie tego zjawiska, ale bez dokładnego badania nie można postawić trafnej diagnozy.